lv / en / ru

Nav pasaulē tik daudz lietu, kas reizē ir vienkāršas, tīras un skaidras, bet tai pat laikā tik daudz izsakošas kā piens. Tas ir spēka, veselības un pārticības simbols. Piens aizved pie dabas, pie patiesām un īstām vērtībām. Tādēļ pie mums piens tiek cienīts un turēts goda vietā, ieaužot tā vērtības katrā mūsu solī - domās, darbos, vidē un attiecībās.

Aktuāli

Ekskluzīvi

Zaļais zelts - saldūdens zaļās dūņas ir bioloģiski aktīva viela, kurai ir vislielākā atbilstība cilvēka organismam un spēja dot cilvēkam enerģiju, vielas un informāciju šūnu līmenī.

Dūņas ir unikālas ar to, ka no vienas puses maigi, bet efektīvi attīra ādu no vielām, kas to bojā, bet no otras puses – apgādā ar dažādiem vitamīniem un aminoskābēm, kā arī atjauno imunitāti, paātrina šūnu nomaiņu un reģenerē ādu.

Dūņas ir bagātas ar organiskajām vielām – pilnu aminoskābju kompleksu, C, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, PP vitamīniem, rutīnu, dabīgajiem antioksidantiem, humīnskābēm, lipīdiem, fulvoskābēm, taukskābēm, enzīmiem, tās stimulē ādas dabīgos atjaunošanās procesus, uzlabo mikrocirkulāciju un aizkavē priekšlaicīgu novecošanos.

 

 

 

 

PIECI LAIKA MIRKĻI SEV 

Atpūtas piedāvājums 2 personam - nakšņošana, vakariņām, SPA salona apmeklējumu

 

 


Viesu uzņemšana:+371 26518660
Piena muzejs:+371 28619686
e-pasts: piens@pienamuiza.lv; pienamuiza@gmail.com
Mājas lapa: www.pienamuiza.lv 

Twitter: @Piena_muiža
Facebook: Piena muiža
Instagram: BerghofLatvia