lv / en / ru

Piena Spa

Pasaulē nav daudz tādu lietu, kas reizē ir tik vienkāršas un tīras kā piens, bet tai pat laikā arī tik visaptverošas un nozīmīgas. Piens ir spēka, veselības un pārticības simbols. Tas aizved pie dabas, pie patiesām un īstām vērtībām. Tas stāsta mums par ziedošām pļavām un smaržojošu sienu, par bērnības neviltoto prieku un siltajām vasaras naktīm. Tieši tādēļ pie mums Piena muiža- Berghof piens tiek cienīts un turēts goda vietā, ieaužot tā vērtības katrā mūsu solī- domās, darbos, vidē un attiecībās.


VANNU PELDES
Piena muiža piedāvā relaksējošas vannu peldes gan romantikas meklētājiem, gan nesteidzīgas atpūtas baudītājiem, gan arī jaunajai paaudzei.
    Vannu peldes piedāvājums

 

 

 

MASĀŽAS KATRAI GAUMEI
Klasiskās un relaksējošās ķermeņa masāžas, muguras masāžas, lutinoši masāžas rituāli kāju pēdām un roku plaukstām. Īpašs piedāvājums - maigās masāžas topošo māmiņu lutināšanai.
     Masāžu piedāvājums, kā arī rituāli rokām un kājām 

 

 

 

SPA RITUĀLI VIŅAI un VIŅAM
Spēcinoši un relaksējoši SPA rituāli miesas skaistumam un dvēseles labsajūtai gan Viņai, gan Viņam. Visās procedūrās tiek izmantoti pašu muižas skaistuma meistaru gatavoti ķermeņa kopšanas produkti.    
    SPA rituālu piedāvājums Viņai un Viņam 

    Jaunums! SPA rituāls Viņai un Viņam

 

 

 

PREMIUM KLASES SPA RITUĀLI
Izmeklēti SPA rituāli patiesam miesas un gara baudījumam. Ietver vannu peldi, skrubi ķermenim, SPA procedūru, relaksējošu masāžu un kopjošu procedūru pēdām.
   Premium klases SPA rituāli 

 

SPA procedūras jāpiesaka ar iepriekšēju rezervāciju. Zvaniet +371 26518660 vai rakstiet 

pienamuiza@gmail.com